Тірольский державний театр

227

Пам’ятки в Тірольский державний театр, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Тірольский державний театр, екскурсовод, замовити екскурсію,

Тірольский державний театр — один з найбільших культурних центрів австрійського міста Інсбрук. Театр розташований неподалік від так званого Старого міста і може похвалитися своєю багатою історією.

Перша будівля театру була побудована в Інсбруку ще в 1629 році, причому архітектором виступив відомий австрійський архітектор Крістоф Гамп молодший. Театр проіснував до 1844 року, але був закритий із-за аварійного стану споруди. Нова будівля була зведена у 1846 році, і театр нарешті знайшов свій сучасний вигляд і назву. І хоча в наступні роки будівля часто реконструювалося і реставрувалася, його зовнішній вигляд зберігся незмінним до наших днів.

Сьогодні Тірольский державний театр — одна з найпопулярніших сцен у всій Австрії. Будівля вміщає в себе 800 глядачів, а невелика підвальна студія — ще 250. Це дуже красиве, солідну будівлю, де регулярно відбуваються прем’єри нових п’єс, опер, мюзиклів і драм. Крім того, театр надзвичайно вдало розташований в самому центрі Інсбрука, в оточенні старовинних будівель, архітектурних і історичних пам’яток. Поруч з театром розташований мальовничий парк.