Термальні джерела Khatt Springs Golden Tulip

228

Пам’ятки в Термальні джерела Khatt Springs Golden Tulip, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Термальні джерела Khatt Springs Golden Tulip, екскурсовод, замовити екскурсію,

Гарячі джерела готелю Golden Tulip (колишня назва – Khatt Springs) знаходяться в самому серці арабської села, біля підніжжя величних гір Хаджар, з видом на мальовничу долину, повну фінікових пальм і сільськогосподарських угідь. Курорт розташований в 45 хвилинах від Дубая, в 20 хвилинах їзди від прекрасних білих пляжів Рас-Аль-Хайма і в 5 хвилинах від аеропорту RAK.

Це місце славиться приємною тишею і спокоєм, що сприяє найкращому розслабленню і відпочинку організму. Відвідувачам Khatt Springs пропонується широкий спектр різноманітних процедур: спа-масаж, розслаблюючі ванни, косметологічні процедури і багато іншого. Термальні води, насичені мінералами, допомагають відновити сили душі, розуму і тіла, благотворно впливають на суглоби, м’язи.

Крім терапевтичних властивостей, купання в цих джерелах надає ефект пілінгу, тобто відбувається видалення відмерлих частинок шкіри, її очищення і омолодження.