Театр Оперети в Будапешті

274

Пам’ятки в Театр Оперети в Будапешті, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Театр Оперети в Будапешті, екскурсовод, замовити екскурсію,

Театр оперети, розташований на вул. Надьмезо, в центральній частині Будапешта, відомий своїми масштабними постановками мюзиклів та оперет. Репертуар театру включає постановки класичних угорських оперет, так і сучасні інтерпретації всесвітньо відомих творів.

Театр був заснований в 1923 році. а раніше в цьому приміщенні знаходилося кабаре “Орфеум”, яке закрилося після закінчення першої світової війни. Оперета в Угорщині має багаті традиції – невипадково біля будівлі театру знаходиться пам’ятник видатному угорському композитору Імре Кальмана.

Концертний зал, що складається з двох ярусів, вміщує понад 900 глядачів, і його дизайн тяжіє до кращих традицій початку минулого століття, немов переміщаючи своїх відвідувачів у часи розквіту оперети та мюзиклу. Зал висвітлює велика люстра, чий вік перевищує сто років. Під час виконання оперети угорською мовою у глядачів є можливість читати виводяться на екрані німецькі субтитри.