Театр драми і комедії на Ливарному

150

Пам’ятки в Театр драми і комедії на Ливарному, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Театр драми і комедії на Ливарному, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Театр драми і комедії на Ливарному знаходиться в місті Санкт-Петербург, неподалік від станції метро «Маяковська». Будівля, в якому він розташований, була побудована в 1874 році на території садиби Шереметьєвих, за проектом архітектора Серебрякова А. К.. П’ятиповерхова кам’яна споруда витримана в стилі неокласицизму, а центральний вхід прикрашений колонадою.

«Ливарний театр» тут відкрився в 1909 році, коли його репертуар складали п’єси Театру сатири, жахів, пародії та фарси. В післяреволюційний період він став тимчасовим притулком для багатьох театральних груп. У роки війни будівля сильно постраждало, внаслідок чого театр припинив роботу майже на 10 років.

В кінці 1940-х років урядом області було створено два театри: Ленінградський обласний драматичний та обласної гастрольний театри. В 1956 році вони об’єдналися під одним дахом відновленого театру на Ливарному проспекті, і заснували «Театр драми і комедії». У 1991 році на афішах з’явилося нове, сучасне назва – театр «На Ливарному». Художнім керівником з 1997 по 2012 рік був А. Гетьман.