Таганрозький Морський Торговельний Порт

386

Пам’ятки в Таганрозький Морський Торговельний Порт, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Таганрозький Морський Торговельний Порт, екскурсовод, замовити екскурсію,

Таганрозький порт — це найстаріше підприємство, розташоване на півдні Росії, йому вже 313 років. У давні часи територія сучасного Таганрога виступала місцем перетину головних торгових шляхів, які пов’язували Азію з Європою. Порт Таганрог був заснований як військова фортеця в 1698 році Петром I. Незабаром тут заснували митницю, і почали прибувати іноземні торгові судна.

Вже на початку XVIII століття порт являв собою великий торговий центр. Своє друге народження він отримав після радянських часів у березні 1991 року, коли його відкрили для заходження іноземних суден і міжнародної торгівлі.

За останні роки порт дуже змінився, тут провели реконструкцію і модернізацію основних засобів, а також створили принципово нову систему управління та значно розширили перелік послуг, що надаються підприємством.

До основної діяльності Таганрозького порту можна віднести розвантаження, навантаження і кріплення вантажу, а також транспортно-експедиторське обслуговування і різні складські операції.