Таганрозький драматичний театр імені А. П. Чехова

313

Пам’ятки в Таганрозький драматичний театр імені А. П. Чехова, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Таганрозький драматичний театр імені А. П. Чехова, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 725

Театр у Таганрозі був заснований у 1827 році. Спочатку в ньому виступали кріпосні актори і музиканти, ставилися водевілі, п’єси Шекспіра та Гоголя. У цьому театрі відбулося одне з перших вистав «Горя від розуму» Грибоєдова. Пізніше — з 1866 по 1886 роки — в таганрозькому театрі діяли дві сцени – італійська оперна і російська драматична.

У 20 столітті тут виступали як місцеві таланти, так і артисти столичних сцен. Ім’я А. П. Чехова театру присвоїли в 1944 році. Таганрозький театр – лауреат численних премій, постійний учасник фестивального руху. Артисти трупи постійно виїжджають на гастролі як по містах Росії, так і за кордон.

З 1980 року в Таганрозі проходять традиційні Міжнародні театральні фестивалі «На батьківщині А. П. Чехова».

У репертуарі театру імені Чехова є постановки для дорослих, так і дитячі вистави, тут ставлять не тільки твори класичної драматургії, але і п’єси сучасних авторів.

Будівля театру була збудована в 1866 році. Його в стилі італійського театру «Ла Скала» обробив на власні гроші один з місцевих купців.