Стоун-Таун

268

Пам’ятки в Стоун-Таун, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Стоун-Таун, екскурсовод, замовити екскурсію,

Стоун Таун є найдавнішим містом і столицею півострова Занзібару. Між мечетями, барвистими базарами і стародавніми арабськими будиночками простягаються його вузькі романтичні вулички. Вони чудово підходять для пішохідних прогулянок, так як автомобілі не помістяться, щоб проїхати між будинками старого міста.

Архітектура представлена тут дивним об’єднанням перських, арабських, європейських, індійських і африканських стилів. Арабське вплив особливо виражено у значних розмірах навісних балкончиків і різьблених дверей. Будівництво велося кілька століть – хоча будівлі з каменю почали зводити лише на початку XIX століття.

Головними визначними пам’ятками Стоун Тауна є два будови: арабська форт, зведений замість португальської укріплення XVIII століття, і палац султана Саїда Баргхаша, також відомий як «Будинок чудес». На східноафриканському узбережжі до колонізації це місто було центром торгівлі. В середині XIX століття його основний дохід становив експорт різних спецій — в основному гвоздики, і рабів, яких вивозили в Новий світ.