Стелла у Байк-готелю

268

Пам’ятки в Стела у "Байк-готелю", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Стела у "Байк-готелю", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>

На 932 кілометрі автомагістралі М-4 «Дон», в центрі Ростовської області (місто Каменськ-Шахтинський) знаходиться незвичайний «Байк Готель». У ньому зупиняються подорожні, яких в дорозі застала ніч. Інтер’єр готелю відповідає байкерському стилю, він створений для людей, які не уявляють своє життя без мотоциклів. Перед входом в готель, мандрівників зустрічає Примарний Гонщик – мотоцикл, рама якого виконана у вигляді скелета, а кермо вінчає череп з сяючими сталевими очима. Реєстраційна стійка в готелі працює цілодобово.

Уздовж траси близько Байк Готелю розташована сталева стела, зведена на честь загиблих байкерів. Вона виконана у формі стовпа, з усіх сторін до якого прикріплені мотоцикли в хаотичному порядку. До верху стела звужується і закінчується одним мотоциклом. Коли на неї дивишся, створюється враження, що це величезна стріла, спрямована в небо. Стелла належить «Байк готелю», її висота складає приблизно 10 метрів. Закріплена вона на восьмигранному сталевому постаменті і пофарбована в чорний колір.