Стародавня фортеця Біргіт-Витториозо

98

Пам’ятки в Стародавня фортеця Біргіт-Витториозо, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Стародавня фортеця Біргіт-Витториозо, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 229

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Стародавнє місто-фортеця Біргіт-Витториозо є стратегічною фортецею на острові. Кавалери ордена святого Іоанна прибули сюди в 1530 році і влаштувалися тут, на півострові, в зручній гавані. Раніше місце називалося Borgo del Castello, звідси пішла назва — Біргіт, але після перемоги над турками воно отримало нове найменування — Вітторіоза, що означає «Переможниця».

Про сумну долю лицарських часів в Витториозе вам розкажуть старовинні вузькі вулиці, де на будинках збереглися сліди від лицарських гербів, збитих за велінням Наполеона.

У цьому місці збереглося важливе архітектурна спадщина. Вашому погляду відкриються більш старі, ніж у самій Валеті, лицарські резиденції, палаци і храми.

Особливої уваги тут заслуговують церква святого Лоренцо, спроектована найвидатнішим мальтійським архітектором епохи бароко Лоренцо Гафа, а також палац інквізиції, побудований в XII столітті, де зараз знаходиться Етнологічний музей, форт Сент-Анджело і Морський музей.