Старий Відень

508

Пам’ятки в Старий Відень, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Старий Відень, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

На розі Малої Морської і Горохової в Петербурзі з 1830 року знаходився трактир, який за кілька століть устиг стати улюбленим закладом для творчої еліти міста. Практично кожен поет Срібного століття заходив сюди повечеряти. Зали Старої Вени пам’ятають Купріна і Аверченко, Блоку і Северяніна, які влаштовували тут цілі літературні вечори. Сьогодні старовинна будівля належить сучасному міні-готелю.

Готель “Старий Відень” знаходиться буквально в двох кроках від Палацової площі, Адміралтейства і Исакиевского собору. В ньому розташовані всього 14 номерів, які із-за свого вдалого розташування в центрі міста практично весь час зайняті. Кожен з них присвячений відомим особистостям Петербурга – Шаляпіну, Маяковському, Мандельштама, Чайковського та інших.

Крім номерів у готелі знаходиться рідкісна бібліотека з дореволюційними виданнями, в якій можна знайти рідкісні твори і мемуари постійних відвідувачів ресторану “Відень”. Тут же знаходиться невеликий конференц-зал для проведення ділових заходів, ресторан і навіть сауна.