Старий королівський замок

263

Пам’ятки в Старий королівський замок, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Старий королівський замок, екскурсовод, замовити екскурсію,

Старий королівський замок у білоруському місті Гродно був побудований в XI столітті російськими князями в оборонних цілях. Спочатку це була дерев’яна церква, яку неодноразово руйнували під час нападів і захоплень. І також неодноразово відновлювали та зміцнювали.

Коли в XIX столітті Гродно приєднався до російської Імперії, замок перебудували в готель, царські казарми, військову бібліотеку і казино для офіцерів.

В наші дні старий замок представляє лише палац (королівська резиденція), що збереглися частини оборонних стін, руїни князівських покоїв і церков, а також кам’яний міст, що з’єднує замок з містом.

З 1925 року в колишній королівській резиденції працює надзвичайно насичений гродненський історико-археологічний музей. Зараз замок, як ніякий інший, потребує реставрації — тільки таким чином можливо зберегти культурну спадщину для майбутніх нащадків.