Старе місто Фельдкирхен

375

Пам’ятки в Старе місто Фельдкирхен, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Старе місто Фельдкирхен, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місто Фельдкирхен розташований в мальовничому місці поруч з озерами озер Флачахер-Зее і Мальчахер-Зеє. Туристів в першу чергу привертає повністю збережений середньовічний вигляд міста, в якому цікаво побродити по старих вуличках і відвідати місцеві замки та фортеці.

Найбільш цікавими з історичної та архітектурної точки зору будуть старовинні культові споруди. Найстаріша будівля міста – середньовічна базиліка Святої Марії, датування якої орієнтована раннім XI століттям. Зараз це цілий архітектурний ансамбль, який значно розширив первісний храм, забезпечивши його баштами в стилі бароко. Приблизно цього ж періоду замок Дітріхштейн, належав до давнього німецького дворянського роду. Не менш цікаві замок Ланг і Міська Ратуша.

У місті щорічно проводяться фестивалі стародавньої музики і духових оркестрів, які організовують місцеві жителі. На центральних вулицях завжди багато артистів і художників. Творчість так і висить у повітрі, розфарбовуючи ресторани та кафе середньовічними інтер’єрами і цілими галереями. Обов’язково відвідайте затишний ресторан Bahnhofbuffet і Cafe Walten, в якому представлений величезний асортимент віденської випічки і ароматної кави.