Станція метро Вулиця Старокачаловская

261

Пам’ятки в Станція метро "Вулиця Старокачаловская", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Станція метро "Вулиця Старокачаловская", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Станція московського метро «Вулиця Старокачаловская», яка почала свою роботу в 2003 році, зараз входить в склад лінії «Бутовська». Вхід у вестибюль метро розташовується на Старокачаловской вулиці, тому станція і була так названа. «Вулиця Старокачаловская» є єдиною станцією Бутовской лінії, яка знаходиться під землею.

Станцію метро побудували з монолітного залізобетону за проектом Белякова, Борзенкова і Солдатової. Довжина платформи становить 102 метри, що зробило цю станцію найкоротшою станцією метро в Москві.

З підземного вестибюля можна вийти на вулиці Старокачаловскую, Гріна, Знам’янські садки, бульвар Дмитра Донського. Всередині головного залу станції можна пересісти на станцію «Бульвар Дмитра Донського».

Стіни станції покриті мармуром «коелга» і оздоблені гранітом сіро-рожевого кольору. Світильники-бра і люмінесцентні лампи добре висвітлюють станцію.