Станція метро Московська

251

Пам’ятки в Станція метро Московська, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Станція метро Московська, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 021

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Станція Московської лінії «Московська» входить до складу Мінського метрополітену і розділяє станції «Парк Челюскінців» і «Схід». Вона була відкрита у складі 1-ої черги мінського метро 26 червня 1984 року.

Конструкція колонна, складається із збірних залізобетонних елементів. Довжина прямої платформи становить 102 метри, ширина – 10 метрів. Переважаючими кольорами є золотий, білий і червоний, які історично характеризують образ Москви. Колони і стіни оздоблені білим мармуром. Торцева стіна прикрашена орнаментальним мармуровою мозаїкою, в центрі якої знаходяться годинник, схожі на куранти Московського Кремля. Панно з силуетами головних історичних московських споруд розташовані на колійних стінах. Підлогу облицьовані полірованим темно-червоним гранітом з геометричним малюнком світло-сірого кольору.

Виходи ведуть у к особам Макаенка, Волгоградська і до проспекту Незалежності.
До 31 грудня 1986 року «Московська» була кінцевою станцією, тому в напрямку станції «Схід» за нею знаходиться глухий кут.