Станція метро Інститут Культури

343

Пам’ятки в Станція метро Інститут Культури, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Станція метро Інститут Культури, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 021

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Станція Московської лінії «Інститут культури» входить до складу Мінського метрополітену і розділяє станції «Грушівка» і «Площа Леніна». До 7 листопада 2012 року була кінцевою станцією на Московській лінії.

Відкриття у складі 1-ої черги мінського метро відбулося 26 червня 1984 року. Це 6-а по завантаженості станція в місті – у добу пасажиропотік становить в середньому 47,4 тисячі осіб.

За «Інститутом культури» знаходиться перегін, має виїзд в депо ТЧ-1 «Московське» та безвихідь.
Конструкція односклепінна дрібного закладення, складається зі збірного та монолітного залізобетону. Головна ідея композиції лежить в ритмі падуг, які поділяють звід і колійні стіни. Їх наповнюють декоративні вставки з алюмінію і литого скла, в зоні склепіння вони візуально з’єднуються архітектурними елементами, в задній частині яких розташовані світильники.

Декоративні вставки складаються з помаранчевого, червоного, жовтого скла і смальти. У них входять зображення барельефных фігур. Все це образно відображає культурні досягнення Білорусі. Вся станція виконана в білих тонах, місцями зустрічаються контрастні вставки, створюють відчуття народного колориту.

Виходи ведуть до вулиць Московська, Суражская, Могилевська, Красива, Слонимская і Фабриціуса.