Стадіон Альянц Арена

253

Пам’ятки в Стадіон Альянц Арена, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Стадіон Альянц Арена, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 3 646

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Альянц Арена – це футбольний стадіон у північній частині Мюнхена. Його будівництво тривало три роки — з 2002 по 2005, головним спонсором виступила німецька фінансово-страхова група «Альянц». Проектуванням стадіону займалося архітекторське бюро Херцог і де Мерон. Місткість його в середньому становить близько 66 000 місць. Для глядачів працює 28 кафе та один ресторан.

Альянц Арена служить домашнім стадіоном для футбольних клубів — «Баварія Мюнхен» та «Мюнхен 1860». І хоча спочатку обидва клуби володіли цим стадіоном, зараз єдиним його власником є лише «Баварія». Крім матчів, відвідати Альянц Арену можна, замовивши одну з трьох екскурсій – тур для фанатів, VIP-екскурсія або дитячий тур.

Будівля, виконане в унікальній, оригінальній формі, часто називають «автомобільною шиною» або «повітряною подушкою». І не без причини, фасад цієї споруди складається з ромбоподібних повітряних камер з тонкого шару этилфлуорэтилена. Особливістю Альянц Арени є можливість повної зміни кольору корпусу будівлі за рахунок унікальної системи освітлення, встановленої компаніями «OSRAM» і «Siteco Beleuchtungstechnik GmbH». Коли на стадіоні грає «Баварія Мюнхен» повітряні камери підсвічені червоним, коли виступає «Мюнхен 1860» – синім. Якщо ж на поле виходить збірна Німеччини, то Альянц Арена підсвічується білим – національним кольором країни.