Спортивна Набережна

245

Пам’ятки у Спортивна Набережна, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Спортивна Набережна, екскурсовод, замовити екскурсію,

Спортивна Набережна у Владивостоці – улюблене місце відпочинку городян. Сьогодні, після проведеної масштабної реконструкції, вона виглядає особливо привабливою та затишною.

Перші купальні на березі Амурського затоки з’явилися в цьому районі ще на початку XX століття – вода з підвищеною солоністю вважалася панацеєю від багатьох недуг. Тоді тутешні місця називалися Семенівським косовицею. Там, де нині розкинулася Набережна, розташовувався великий рибний базар, а незабаром з’явився і рибний комбінат. В кінці 40-х років минулого століття базар знесли, а вже в 1953 році на березі облаштували перший пляж. Сауна, водні станції, спортивні майданчики – все було націлене на здоровий відпочинок. Разом з пляжем з’явилася і Набережна. Побудований на місці старого рибного ринку стадіон дав всі підстави назвати набережну Спортивна.

Кілька років тому Набережна піддалася глобальному оновленню, поменявшему її обличчя в кращу сторону. Тротуар виклали міцної гранітною плиткою сіро-блакитних відтінків – в тон морській воді. З’явилися оригінальної форми ліхтарі, оснащені світлодіодними лампами. Для малюків поставили гірки та гойдалки. Справжньою окрасою стали нові клумби та висаджені дерева. Головною “родзинкою” нового вигляду Набережній став фонтан. Його повністю переобладнали, зробивши світломузичним. Тепер кожен вечір можна помилуватися його водними «танцями».