Собор Святого Сальватора

254

Пам’ятки в Собор Святого Сальватора, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Собор Святого Сальватора, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 743

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Собор Святого Сальватора або Собор Христа Спасителя – головна католицька церква в місті Брюгге. Він був побудований між XI і XV століттями. До XIX століття це була звичайна міська церква, а головним собором міста вважався собор Святого Донатоса, який розташовувався на центральній площі міста прямо навпроти ратуші. В кінці XVIII століття французькі війська окупували місто, вигнали єпископа і зруйнували Собор Святого Донатоса, в якому була його резиденція. В 1834 році, після того, як Бельгія здобула незалежність, статус собору був привласнений церкви Святого Сальватора, і тут була створена резиденція єпископа.

Багато творів мистецтва, які раніше знаходилися в Соборі Святого Донатоса, були передані в цей храм. Внутрішні інтер’єри собору надзвичайно красиві, прикрашені безліччю старовинних гобеленів, виготовлених ще в 1730 році, настінним живописом релігійної тематики і майстерно вирізаних дерев’яним декором. Тут зберігатися велика кількість предметів мистецтва, дивом уцілілих і успадкованих собором від самої першої парафіяльної церкви.