Собор Богоматері Всіх Скорботних Радості

385

Пам’ятки в Собор Богоматері “Всіх Скорботних Радості, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Собор Богоматері” Всіх Скорботних Радості, екскурсовод, замовити екскурсію,

Собор Богоматері ” Всіх Скорботних Радості знаходиться на території острова-села Свіяжск, розташованого на території Республіки Татарстан. Проект собору був розроблений архітектором Ф. Малиновським, які обрали для нього модний на той момент неовизантийский стиль, а будівництво храму було завершено до 1906 році.

Собор є одним з найбільших храмів, розташованих на острові. Його зовнішній вигляд дещо нагадує обриси Нікольського собору, що прикрашає місто Кронштадт.Висота собору дорівнює 32 метрів, а довжина і ширина храму складають 38 та 28 метрів відповідно. За час свого існування собор не зазнав якихось серйозних архітектурних змін і дійшов до нашого часу практично у своєму первозданному вигляді.

Собор Богоматері ” Всіх Скорботних Радості є одним з численних історико-архітектурних пам’яток, що збереглися на території острова-граду. Його багата на історичні цінності архітектура продовжує щороку залучати тисячі туристів і мандрівників.