Сквер біля Рязанського Кремля

228

Пам’ятки в Сквер біля Рязанського Кремля, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Сквер біля Рязанського Кремля, екскурсовод, замовити екскурсію,

Сквер біля Рязанського Кремля знаходиться в центрі міста між Соборною площею і Рязанським Кремлем. Сквер примикає до головного музею області — Рязанському історико-архітектурного музею-заповідника.
Раніше, в кінці XIX — початку XX століття, на місці скверу була частина Соборній площі, на якій проводилися святкові паради і ярмарки.

У 1995 році в сквері була встановлена каплиця «900-річчя Рязані», це відносно новий архітектурний пам’ятник. Невелика кам’яна оштукатурена каплиця має вхід у вигляді арки, і шатровий дах, яку вінчає один купол. За задумом архітектора в нішах каплиці повинні були стояти чотири фігури історичних особистостей. Проте на завершення задуму у місцевої влади не виявилося фінансових коштів.

Цей сквер став улюбленим місцем відпочинку дітей і дорослих. Гуляючи по центральній алеї, в будь-який час року можна заглянути в сувенірні лавки, а по святах і в теплу пору року для дітей влаштовують прогулянки на конях і поні.