Скульптурна композиція «Екіпаж»

292

Пам’ятки в Скульптурна композиція «Екіпаж», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Скульптурна композиція «Екіпаж», екскурсовод, замовити екскурсію,

Скульптурна композиція «Екіпаж» прикрашає площу Свободи в Мінську. Вона була встановлена перед будівлею ратуші в 2007 році. Це одна з кращих робіт білоруського скульптора Володимира Жбанова, присвячений 940-річчю міста.

Повна назва бронзової скульптури – «Екіпаж губернатора Захарія Корнєєва». Цей чоловік був призначений губернатором Мінська в 1797 році, після приєднання міста до Російської імперії.

Композиція «Екіпаж» не дарма встановлена у ратуші. Порожня коляска градоначальника, запряжена кіньми, як ніби, стоїть і чекає, коли він вийде з адміністративної будівлі і відправиться по справах. При цьому віжки тварин пов’язані, щоб вони не могли зрушити з місця. Коні сильно розрізняються за характером. Одна з них норовливим здибилася, а друга покірно схилила голову.

У цій роботі автор хотів показати ставлення населення до представників влади: незламані зверхники і покірні лакеї знаходяться в одній упряжці, тому в підсумку залишаються стояти на місці.