Скульптура Пушкін-ліцеїст

404

Пам’ятки в Скульптура "Пушкін-ліцеїст", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Скульптура "Пушкін-ліцеїст", екскурсовод, замовити екскурсію,

“Пушкін-ліцеїст” – незвичайний пам’ятник великому поетові, що зображає Олександра Сергійовича Пушкіна в його молоді роки. Скульптура розташована на території музею-заповідника “Михайлівське”, у Псковській області.

Скульптура “Пушкін-ліцеїст” виготовлена з бронзи. Найдивовижніше в цьому монументі навіть не майстерність виконання і виразність фігури, а особистість його автора. Справа в тому, що пам’ятник виготовлений студенткою, скульптором Галиною Додоновой, і ця скульптура – її дипломна робота. Приймальна комісія Санкт-Петербурзької художньої академії відзначила роботу Додоновой найвищою оцінкою, і пізніше, в 1981 році, пам’ятник посів чільне місце серед скульптур пушкінського меморіального музею “Михайлівське”.

Скульптура “Пушкін-ліцеїст” розташована в яблуневому саду, в Михайлівському парку, поруч з будинком, де жив великий поет. Зовсім юний Олександр Сергійович лежить на землі, як і належить відпочиваючому лицеисту, а навколо нього ростуть квіти. Пам’ятник дуже естетичний і завжди привертає особливу увагу відвідувачів музею.