Скульптура Пушкін-ліцеїст

260

Пам’ятки в Скульптура "Пушкін-ліцеїст", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Скульптура "Пушкін-ліцеїст", екскурсовод, замовити екскурсію,

«Пушкін-ліцеїст» — незвичайний пам’ятник великому поетові, що зображає Олександра Сергійовича Пушкіна в його молоді роки. Скульптура розташована на території музею-заповідника «Михайлівське», у Псковській області.

Скульптура «Пушкін-ліцеїст» виготовлена з бронзи. Найдивовижніше в цьому монументі навіть не майстерність виконання і виразність фігури, а особистість його автора. Справа в тому, що пам’ятник виготовлений студенткою, скульптором Галиною Додоновой, і ця скульптура — її дипломна робота. Приймальна комісія Санкт-Петербурзької художньої академії відзначила роботу Додоновой найвищою оцінкою, і пізніше, в 1981 році, пам’ятник посів чільне місце серед скульптур пушкінського меморіального музею «Михайлівське».

Скульптура «Пушкін-ліцеїст» розташована в яблуневому саду, в Михайлівському парку, поруч з будинком, де жив великий поет. Зовсім юний Олександр Сергійович лежить на землі, як і належить відпочиваючому лицеисту, а навколо нього ростуть квіти. Пам’ятник дуже естетичний і завжди привертає особливу увагу відвідувачів музею.