Скульптура Августина Аврелія

75

Пам’ятки в Скульптура Августина Аврелія, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Скульптура Августина Аврелія, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 19 362

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Скульптура Августина Аврелія знаходиться у місті Прага, на Карловому мосту. Святий Блаженний Августин був філософом, проповідником і богословом. Він один з Батьків християнської церкви, найвідоміший його теологічний праця «Про град Божому», їм був складений статут чернечого життя, який взято за основу не тільки августинцями, але і іншими християнськими Орденами. Монумент був виготовлений в 1708 році скульптором Йеронимом Колем, на кошти августинского чернечого ордену в Празі.

Блаженний Августин зображений в єпископському вбранні і з єпископським посохом в лівій руці. Під ногами святого зображені єретичні книги, зневажаючи їх, він виявляє зневагу до відступникам віри. У правій руці святого Августина зображено серце, як символ беззавітного служіння і любові до Бога. У лівої ноги Августина зображений ангел, а на постаменті висічено знак августинців. Вся композиція є копією і виконана з пісковика в 1971 році архітекторами А. Сопром, Я. Душком, О. Велинским і Я. Гамплом. Оригінал скульптури зберігається у Горліце на Вишеграді.