Сіднейська башта

290

Пам’ятки в Сіднейська башта, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Сіднейська башта, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 275

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Сіднейська вежа є однією з найвідоміших і незвичайних міських визначних пам’яток. Її будівництво було завершено в 1981 році, і з самого першого дня вона стала дуже популярним серед туристів місцем. Поступаючись тільки новозеландської Sky Tower, вона є другою за висотою будівлею в Південній півкулі. Загальна висота вежі становить 305 метрів, самий верхній поверх знаходиться на висоті 260 метрів.

Кілька швидкісних ліфтів всередині башти піднімають туристів наверх, на оглядовий майданчик, яка розташована на висоті 250 метрів над землею. Тут, з висоти пташиного польоту відкривається дивовижна панорама Сіднея і його околиць. Перед поглядами туристів стеляться величезний мегаполіс з хмарочосами, мальовнича бухта з безліччю кораблів, небесно-блакитний океан в оточенні гір. Все це та багато іншого можна побачити з оглядового майданчика. Особливо завзяті, до речі, можуть спробувати піднятися вгору по сходах і перевірити свою витривалість.

В наші дні Сіднейська вежа користується величезною популярністю. Це справжній розважальний центр. Крім оглядового майданчика інтерес у туристів викликають обертаються ресторани. Вони розташовані в так званій “Золотий кошик” – під оглядовим майданчиком восьмиповерхової вежі з кількома сотнями вікон.