Штучний острів Пальм Джебель Алі

388

Пам’ятки в Штучний острів Пальм Джебель Алі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Штучний острів Пальм Джебель Алі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Пальмовий острів Джебель Алі цікавий тим, що поки ще не заселений розкішними віллами і готелями. На ньому немає свіжопобудованих пам’яток. Поки сам острів є пам’яткою. Найкраще милуватися Палм Джебель Алі з вертольота. З невеликої висоти відкривається унікальний вид на Дубай, якого більше ніде не можна побачити.

Палм Джебель Алі – це друге рукотворне диво на Землі і знову в Дубаї. Він знаходиться в безпосередній близькості від Палм Джумейра. Він виглядає порожнім і нежилих у порівнянні з Джумейрой, так як будівництво було заморожено у зв’язку з низьким попитом. Незабаром будівництво кращих готелів, житлових комплексів і розважальних закладів відновиться, а проживання у них, швидше за все, спочатку буде найвигіднішим у місті.

Територія Джебель Алі є вільною від податків, тому в цьому районі зосереджено багато приватних компаній. Район знаходиться в 45 кілометрах від аеропорту Дубая. Кінцева станція метро так і називається Джебель Алі, і сюди легко дістатися кожному туристу. Бажаючі придбати вигідні комерційні площі і житлову нерухомість, можуть вже придивитися до цього перспективного району.