Сходненская чаша

413

Пам’ятки в Сходненская чаша, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Сходненская чаша, екскурсовод, замовити екскурсію,

Сходническая чаша – це перлина московського природного парку «Тушинський», яка є пам’яткою природи. Вона знаходиться в районі Південне Тушино (Північно-Західний округ Москви). Чаша утворилася в результаті поглиблення русла річки Подібна: після її відступу в південному напрямку під впливом корінних порід, річка обміліла і опинилася на самому дні промоїни. В результаті чого, чаша нагадує амфітеатр з обвальною рельєфом.

Глибина чаші становить 40 метрів, а загальна площа перевищує 75 гектарів. Схили чаші потопають в густій рослинності, серед якої переважають: ясен, береза, дуб, в’яз, хвощ і горобина. Тут можна нескінченно насолоджуватися співом птахів, оскільки в парку гніздяться варакушка, соловей, водяна курочка та інші представники.

Сходническая чаша є місцем, де живуть такі рідкісні види тварин як живородна ящірка, гостроморда жаба, заєць-русак і звичайний тритон. Всі вони занесені до Червоної книги Москви.

З-за своєї ідеально круглої форми, густий рослинності і рідкісних представників флори і фауни, Сходническая чаша є улюбленим місцем городян і туристів.