Село Бата

2215

Пам’ятки в Село Бата, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Село Бата, екскурсовод, замовити екскурсію,

У Болгарії, в Бургаською області, розташоване село Бата. Вона входить до складу громади Поморіє. Населення в ній становить 1 235 осіб. На чолі села стоїть староста (кмет), цю посаду виконує на сьогоднішній день Гергі Неделчев Георгієв. Він був призначений кметом за результатами виборів.

Село Бата знаходиться в 60 кілометрах від Бургуса в бік Софі. Вона має гірську місцевість і сповна відображає колорит Болгарії. Туристи запам’ятовують село, в першу чергу, із-за безкоштовних винних бочок на вечірніх концертах, які проходять тут практично щодня.

На вході в історичну село, варто Болгарська мазанка з сільської начинням. Усередині села все дуже доглянуто. Старенька, яка виглядає як типова Болгарка, сидить і крутить прялку. Це все можна знімати на відео і фотографувати.

Перед початком вечірнього шоу на вході ставлять столи, щоб наливати на них усім відвідувачам по чарочці абрикосової ракії. А у дворі з мазанкой вже прибудовано велике подвір’я. Під дахом по двом сторонам ставлять столи на 15 посадочних місць. На виставі є близько 500 місць, які ніколи не бувають порожніми.

Шоу включає в себе фольклорну програму для публіки різної національності, танці під музику, танці на гарячих вугіллі, катання дітей на візку з осликом. «Наживо» працює гончар, подаються смачні страви національної кухні. Дуже весело і цікаво!