Селище Кызылагач

260

Пам’ятки в Селище Кызылагач, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Селище Кызылагач, екскурсовод, замовити екскурсію,

Кызылагач – невелике курортне селище, розташований всього в 15 кілометрах від Сіде. Він ідеально підійде любителям спокійного відпочинку і туристам з дітьми.

В селищі є близько 15 готелів, всі вони розташовані на першій лінії. Велика частина з них має велику територію і пропонує величезну кількість розваг. Анімація для дітей і дорослих, дитячі майданчики, різні басейни, невеликі аквапарки, спа-салони та затишні ресторани.

Узбережжя Кызылагача переважно піщане, але в деяких місцях є пляжі з дрібним черепашником, а вхід в море найчастіше галька, іноді і досить велика. Втім, подібні незручності скрашує чисте море.

Прогулюючись по місту, можна відвідати місцевий ринок, де продають типові турецькі товари: шкіру та хутро, ювелірні вироби, солодощі і фрукти, і, звичайно ж, сувеніри. Для бажаючих оглянути пам’ятки організовуються трансфери в Сіде.

Красива природа з сосновими лісами і фруктовими садами, чисте море і спокійна атмосфера – ось за що люблять Кызылагач туристи.