Санаторій Передгіря Кавказу

392

Пам’ятки в Санаторій "Передгір’я Кавказу", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Санаторій "Передгір’я Кавказу", екскурсовод, замовити екскурсію,

В красивому місці Росії, в Краснодарському краї, недалеко від міста Гарячий Ключ знаходиться санаторій «Передгір’я Кавказу». Ці місця славляться тим, що тутешні мінеральні води поєднують в собі цілющі властивості «Ессентукских питних джерел» і сірководневих «Мацестинских» ванн з чистою екологією курорту.

У санаторії «Передгір’я Кавказу» використовуються всі лікувальні ресурси цього курорту: термальні мінеральні води для ванн, хлоридно-натрієві води для питного лікування, кліматотерапія, грязелікування. Тут з успіхом лікують цілу плеяду захворювань, наприклад, захворювання травлення, опорно-рухового апарату, нервової системи, порушення обміну речовин, системи кровообігу, хвороби шкіри, гінекологічні та урологічні захворювання, хвороби верхніх дихальних шляхів.

Крім цього, протягом усього лікування ви зможете насолоджуватися свіжим повітрям та мальовничими краєвидами природи Краснодарського краю.