Садиба Любліно

381

Пам’ятки Садиба в Любліно, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Садиба Любліно, екскурсовод, замовити екскурсію,

Колишня підмосковна садиба Любліно розташована в Південно-Східному адміністративному окрузі Москви. Це один з рідкісних палацово-паркових ансамблів початку XIX століття. Головний будинок-палац належав відомому дивакові Н.А.Дурасову, що прославився своїми урочистими прийомами і святами. Поруч на берегах Люблінського ставка розташований парк з човновою станцією і кількома тенісними кортами.

У садибі Любліно сьогодні проводять екскурсії. Парадні зали використовуються для проведення концертів класичної музики, балів та урочистих прийомів. На антресольному поверсі проводяться художні виставки і розміщуються тимчасові експозиції з різних музеїв.

Садиба Любліно – улюблене місце для проведення весільних фотосесій. Чудові мармурові зали, прикрашені дзеркалами і старовинними меблями, створюють чудовий романтичний настрій для фотографій. Але не тільки всередині палацу, але і на території парку багато цікавих місць. На площі дванадцяти гектарів знаходиться сама старовинна садиба, будинок управителя, флігель, в якому містився пансіон для дворянських дітей, палацові оранжереї і реконструйована будівля зеленого театру з танцювальним майданчиком.