Сади Роше-де-Дом

327

Пам’ятки в Сади Роше-де-Дом, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Сади Роше-де-Дом, екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце, на якому розкинувся парк Роше-де-Дом, з повним правом може називатися колискою міста. Тут були виявлені сліди великого поселення, яке існувало в кінці епохи неоліту. У Середньовіччі тут було пасовище, проте в 1839 році міською владою було прийнято рішення перетворити стародавній ділянку в громадський сад, прикрашений статуями відомих діячів.

Зараз це парк площею близько 29 000 квадратних метрів з великим ставком, в якому живуть лебеді, качки, гуси та коропи. Тут безліч розваг для дітей і тихих місць для спокійного відпочинку в тіні біля ставка чи романтичних прогулянок. З оглядового майданчика відкривається чудовий вид на головні визначні пам’ятки міста — міст Сен-Бенезія і Папський палац, а також на протилежний берег Рони і два гірських масиви. До саду прилягає Папський виноградник, початок збору врожаю в якому є визначальним для збору у всьому регіоні. Ця традиція свято дотримується з часів Середньовіччя.

Відвідування садів Роше-де-Дом має стати обов’язковим пунктом у програмі візиту в Авіньйон.