Сад Російсько-японської дружби

387

Пам’ятки в Сад Російсько-японської дружби, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Сад Російсько-японської дружби, екскурсовод, замовити екскурсію,

Сад Російсько-японської дружби знаходиться в курортному місті Сочі, в Краснодарському краї Росії. Цей незвичайний і дуже красивий сад розташований в центрі міста, поблизу Курортного проспекту, вище зупинки «Готель Сочі». Його будівництво почалося ще в 1981 році, а відкриття відбулося в 1986 році, автор проекту – ландшафтний архітектор С. В. Венчагов. Тут все виконано в японському стилі: доріжки з пісковика, пагоди, ліхтарі, сад каменів.

Площа саду – близько 6 тисяч квадратних метрів, а біля входу встановлена скульптура «Дракон». Раніше тут був ще і ставок із золотими рибками, але на сьогоднішній день він відсутній. Однак навесні сад, присвячений російсько-японської дружби, воістину прекрасний. Тут все розквітає, змінюючи один одного протягом весни. Талановитому архітекторові Венчагову, з допомогою кращих сочинських ландшафтних дизайнерів, вдалося відтворити тут атмосферу Японії. Це улюблене місце відпочинку не лише туристів, які відвідують Сочі, але й самих мешканців міста.