Сад карликів

656

Пам’ятки в Сад карликів, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Сад карликів, екскурсовод, замовити екскурсію,

Сад карликів, відомий своїми кумедними скульптурами гномів, знаходиться в парку Мирабельгарден, в Зальцбурзі, і вважається самим старим садом у всій Європі. Перші 28 карликів були розміщені в парку ще на початку ХVIIІ століття, а якщо бути точніше, то в 1715 році. На вигляд фігури були трохи дивними і навіть страшними, що не сподобалося Людвігу Першому Баварському, і за його розпорядженням їх розпродали. На сьогоднішній день карликів вдалося повернути на батьківщину, але не в повному складі, всього лише 15. Всі вони продовжують виконувати своє призначення – розповідати про діяльність місцевих жителів.

Скульптури карликів порівняно невеликі, іноді їх зростання досягає 70 сантиметрів. Зроблені вони з мармуру і зараз знаходяться в дещо занедбаному, почорнілому стані. В саду розміщені компактно, а повну картину доповнюють декоративні чагарники. Серед маленьких трударів можна дізнатися пивовара, купця, вченого, теслі, мисливця та інших. Є між ними і єдина представниця жіночої статі, що символізує садівництво.

На сьогоднішній день парк Мирабельгарден користується популярністю у туристів, які не проти розглянути і сфотографуватися не лише з цікавими садовими карликами, але і з красивими квітами, кущами, фонтанами і просто на тлі чарівної природи.