Розважальний Центр «Україна»

187

Пам’ятки в Розважальний Центр «Україна», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Розважальний Центр «Україна», екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Відпочинок і розваги
>

Розважальний Центр «Україна» є одним з найбільших в Луганську місцем проведення дозвілля, пропонують культурно провести вільний час. В центрі знаходиться кілька розважальних закладів: кінотеатр, караоке-бар, більярд, боулінг, кафе і ресторан швидкого харчування.

Сучасний кінотеатр «Україна» обладнаний згідно з європейським і світовим стандартам. У кінотеатрі є три зали, в кожному з яких, розташувавшись на зручному кріслі або на дивані, ви зможете насолодитися новинками світового кінематографа. Крім того, тут проводять сеанси 3D-кіно. Відпочити активно можна в боулінгу або більярдній, де на семи доріжках ви зможете позмагатися в умінні збивати кеглі, або зіграти в американський та російський більярд.

Творчим натурам слід відправитися в караоке-бар, оснащений найсучаснішою технікою. Заспівати один із 20 тисяч хітів ви зможете в супроводі професійних бек-вокалістів. Зголоднілих відвідувачів чекає ресторан швидкого харчування «Чіккен-хат» та Кіно-кафе, де ви зможете не тільки смачно пообідати, але і відпочити в приємній атмосфері.