Розважальний комплекс Лотте Ворлд

280

Пам’ятки в Розважальний комплекс "Лотте Ворлд", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Розважальний комплекс "Лотте Ворлд", екскурсовод, замовити екскурсію,

Lotte World представляє собою великий розважальний центр в Сеулі, який об’єднує парки розваг, готель класу “люкс”, торгові ряди, музей історії Кореї і багато іншого.

Цей розважальний центр, відкритий в липні 1989 року, швидко завоював популярність серед жителів Сеула і численних туристів, що дозволило йому приймати до 8 мільйонів відвідувачів щорічно – подібними показниками в Азії може похвалитися хіба що японський парк розваг Tokyo Disney Resort. Усередині центру Lotte World розташований найбільший у світі критий парк атракціонів, який відкритий цілий рік. Сюди ж входить парк під відкритим небом “Чарівний Острів” – штучний острів посеред озера, дістатися до якого можна по монорейковій дорозі.

Любителям реалістичності в кінематографі рекомендується відвідати 4-D кінотеатр, де, одягнувши спеціальні окуляри, відвідувачі зможуть не тільки насолодитися тривимірним зображенням, але і відчути вітер, вібрацію або бризки води. Правда, слід врахувати, що маленькі діти сюди не допускаються.

Туристам сюди найзручніше буде дістатися на таксі або метро, проїхавши до станції Jamsil.