Ростовський Академічний театр драми ім. М. Гіркого

325

Пам’ятки в Ростовський Академічний театр драми ім. М. Гіркого, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ростовський Академічний театр драми ім. М. Гіркого, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 507

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ростовський Академічний театр драми ім. М. Гіркого – найбільший драматичний театр р. в Ростов-на-Дону.

Будівля театру, що знаходиться на Театральній площі, було побудовано в 1935 р. за проектом архітекторів Ст. А. Щуко і В. Р. Гельфрейха, будівництвом керував А. М. Стамблер. Відновлено після війни будівля театру було лише в 1963 р.

За своїм зовнішнім виглядом театр схожий на трактор. Будівля входить в список шедеврів епохи конструктивізму, так, наприклад, в Лондонському музеї історії архітектури Росію представляють два макета: собор Василя Блаженного і Ростовський драматичний театр ім. М. Гіркого. Такі знамениті архітектори, як Ле Корбюзьє і Оскар Німейєр називали Ростовський театр перлиною радянської архітектури.

В будівлі театру є три сценічні майданчики: Великий зал на 1165 місць, Малий зал на 300 місць та Експериментальна сцена на 70 місць. Крім того, при театрі працюють ART Галерея, де проходять виставки-продажі творів мистецтва, і ART Кафе «Театральна площа № 1».

На сцені Київського Академічного театру драми ім. М. Гіркого грали такі відомі артисти, як: Ростислав Плятт, Аристарх Ліванов, Олександр Зорич, Микола Мордвинов, Георгій Мартиросян, Ігор Ліванов, Олена Корікова.