Ринкова площа

268

Пам’ятки у Ринкова площа, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід у Ринкова площа, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 2 021

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ринкова площа або площа Свободи, в Мінську утворилася в XVI столітті як адміністративний, торговий і культурний центр міста. Розташована на березі річки Свіслоч.

До 1860-х років вона називалася Верхнім ринком, до 1917 року – Соборною площею, а в 1917-1933 роки носила назву «Пляц Волі».

На площі стоїть міська Ратуша (1582 рік) і костел Пресвятої Діви Марії (початок XVIII століття).
Це місце здавна відігравала важливу роль в житті міста. Тут було багато приїжджих купців, і можна було вільно обмінюватися товарами.

На площі приймали знатних гостей – імператора Петра I, маршала Даву, гетьмана Мазепу, польських королів. Це — серце Мінська, яке користується популярністю у місцевих жителів та приїжджих.
Про місцеві чудеса тут ходять легенди. Так, наприклад, тут з допомогою молитов священнослужителів невиліковні хворі зцілялися.

За площею відкривається прекрасний вид. Працюють сувенірні крамнички, у яких можна придбати на пам’ять предмети білоруської старовини.