Річка Тиса

529

Пам’ятки в Річка Тиса, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Річка Тиса, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 476

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Тиса є самою довжиною річкою в Закарпатті і великою притокою Дунаю. Її «батьківщиною» вважається місто Хуст. Річка Тиса, долаючи на своєму шляху гірські вершини з порогами, прибережні схили і водоспади, здійснює шлях довжиною в 996 кілометрів. З них 201 кілометр припадає на територію Закарпаття. На всьому своєму протязі ця річка неповторно красива і виглядає просто чарівно.

Тиса відноситься до категорії гірсько-рівнинних річок, вона дуже багатогранна. В одних місцях вона тиха і спокійна, а в інших готова показати свій гірський характер. Одне в неї незмінно, Тиса простора і розлога. У її долині можна зустріти приголомшливі по красі пейзажі та панорами міста. На берегах річки стоять такі міста як Хуст, Рахів, Чоп.

Самий тихий і широкий ділянку Тиси розташований в районі міста Хуст. Це картина воістину дивовижної краси, створена матінкою природою. Синя водяна гладь і рівнинно-горбисті рельєфи місцевості навівають думки про те, що природна краса просто невичерпна, багата і глубинна. Але спустившись зовсім трохи вниз по гирлу річки, знайомишся з її норовливим характером. Тиса долає шлях через гірські вершини, а по схилах ростуть букові і хвойні дерева.

Такі фантастичні перевтілення Тиси привертають увагу не тільки тих, хто любить і цінує насолоду з незайманою, первозданною природою. Це і місце для активного відпочинку туристів та гостей Закарпаття. Починаючи з березня і закінчуючи кінцем жовтня, на водах Тиси організовуються регулярні сплави, а також, сплав на байдарках, катамаранах і іншому водному транспорті для бажаючих отримати порцію адреналіну і зарядитися гострими відчуттями на довгий час.