Річка Сылва

423

Пам’ятки в Річка Сылва, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід Річка Сылва, екскурсовод, замовити екскурсію,

Річка Сылва – найбільший приплив річки Чусовой. Для туристів Сылва хороша транспортною доступністю, чистою водою і дикою красою її берегів.

Швидка і досить повноводна на початку літа, відразу після танення снігів, річка тече серед мальовничих обривистих берегів. Красиві скелі являють собою довгі, майже вертикальні стіни, складені з горизонтальних шарів сланцю або вапняку. Русло Сылвы дуже звивисте, і на своєму протязі ріка три рази змінює свій напрямок. Багато перекатів, мілин і ям. Все це в сукупності робить її дуже цікавою для водного туризму і спортивної риболовлі. А рибалка тут знатна – щука, харіус, окунь і навіть форель водяться в Сылве. Ліси по берегах річки багаті ягодами і грибами.

У нижній частині течії сильно розвинені карстові явища, тому берега поцятковані гротами і печерами. Найвідоміша серед них – Кунгур крижана печера. Протяжність її дуже солідна – 5700 метрів. При цьому обладнано для відвідування лише 1500 метрів. На цьому протягом печера розчищена і обладнана спеціальною підсвіткою, додає видовищності. Всього в Кунгурской печери 48 гротів, близько 60 озер і 146 «органних труб», найвища з яких в гроті Ефірний сягає 22 метрів. Особливо славиться своєю красою перший грот – Діамантовий. В кінці зими в ньому самі красиві крижані кристали лотковой і голчастої форми.