Рибний ринок Шарм-ель-Шейха

354

Пам’ятки в Рибний ринок Шарм-ель-Шейха, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Рибний ринок Шарм-ель-Шейха, екскурсовод, замовити екскурсію,

Рибний ринок Шарм-ель-Шейха розташований на Старому ринку, який знаходиться в районі бухти Шарм-ель-Майя. Цей ринок є улюбленим туристами місцем, де можна не тільки купити найсвіжішу рибу і морепродукти на будь-який смак за прийнятною ціною, але і скуштувати її прямо тут.

Тут представлений багатий асортимент дарів моря-це краби, кальмари, креветки, риба різних видів, в тому числі риба-папуга, риба-наполеон, червоний морський окунь, і інші морепродукти. На ринку можна спокійно купити будь-який продукт і в будь-якій кількості.

Тут же присутні закупівельники відомих рибних ресторанів Шарм-ель-Шейха, які пропонують купити рибу тут і приготувати вже в ресторані зі значною знижкою. Жоден любитель морепродуктів не залишиться байдужим, якщо побуває на рибному ринку і покуштує найсвіжіших дарів Червоного моря. Ринок працює до пізнього вечора.