Рибна таверна-ресторан «Sunshine»

236

Пам’ятки в Рибна таверна-ресторан «Sunshine», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Рибна таверна-ресторан «Sunshine», екскурсовод, замовити екскурсію,

Рибна таверна-ресторан «Sunshine» — це сімейний бізнес, заснований в 1983 році. Ресторан розташований на пляжі Куріум поруч з Лимасолом. Пляж Куріум отримав назву на честь стародавнього театру Куріум, розташованого на пагорбі якраз над пляжем.

Ресторан представляє традиційну кіпрську кухню і спеціалізується на всіляких сортах місцевої риби: морський окунь, морський карась, червона кефаль, мідії і королівські креветки, кальмари. Ви також можете замовити м’ясні страви, наприклад баранячі і свинячі відбивні. У ресторані можна скуштувати всі кіпрські страви відразу, замовивши КІПРСЬКЕ МЕЗЕ або РИБНЕ МЕЗЕ.

У ресторану є різні пляжні зручності, що відповідають Вашим запитам: шезлонги, душова, роздягальня, парасольки. Керівництво та персонал будуть ради Вам в рибній таверні-ресторані «Sunshine». Тут Ви зможете скуштувати найсвіжіший місцеву рибу і насолодитися одним з найкращих сонячних пляжів на острові.