Рибальське село Samae San в провінції Чонбурі

353

Пам’ятки в Рибальське село Samae San в провінції Чонбурі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Рибальське село Samae San в провінції Чонбурі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Рибальське село Samae San в провінції Чонбурі відома на весь Таїланд і за його межами завдяки прекрасному буддійського храму, розташованого на її території. Село являє собою невелике поселення тайців, основною діяльністю яких є рибальство.

Унікальний буддійський храм розташований на невеликій горі, звідки відкривається казковий вид на бухту і рибальське село. Відмінність храму від багатьох інших полягає в тому, що там збуваються матеріальні бажання. Храм є місцем паломництва прочан з усієї країни. Храм має особливими магічними дзвонами. Існує особлива легенда, яка свідчить, що, якщо загадати бажання і вдарити по одному разу в дев’ять дзвонів храму, то загадане бажання здійсниться протягом року.

При виході з храму монахи можуть розповісти відвідувачам про їхню долю за помірну плату. Також тут можна придбати магічні амулети.