Ресторан У трьох золотих левів у Празі

406

Пам’ятки в Ресторан "У трьох золотих львів" в Празі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "У трьох золотих львів" в Празі, екскурсовод, замовити екскурсію,

Ресторан “У трьох золотих левів” знаходиться на вулиці Ухельной, поруч з Фруктовим ринком в місті Прага. Він розмістився в будинку, де в 1787 році жив Вольфганг Амадей Моцарт, про що свідчить меморіальна дошка і барельєф із зображенням композитора. Ресторан розташований на першому поверсі триповерхової будівлі і в підвалі. На першому поверсі знаходиться зал прямокутної форми, дуже ефектно виглядають арки декоруючі приміщення. У підвалі знаходиться кухня і другий невеликий зал, а за скляними дверима стоять танки з пивом. Меблі виконана з натурального дерева, сучасний інтер’єр в м’яких пастельних тонах.

У ресторані широко представлена традиційна чеська кухня, тут можна спробувати гуляш, різотто, стейк зі свинини з квасолею. Особливо популярними блюдами є свиняче коліно і окіст ягняти з розмарином. На десерт обов’язково запропонують відвідувачам яблучний штрудель. І звичайно ж, як в будь-якому чеському ресторані багата винна карта, що включає велику кількість сортів чеського пива. В ресторані «У трьох золотих левів» можна спробувати пиво «Пілснер Урквелл», «Фенікс», а так само темне пиво «Козел» і безалкогольне пиво «Бирелл».