Ресторан Old House Restaurant

220

Пам’ятки в Ресторан "Old House Restaurant", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Old House Restaurant", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 233

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

«Old House Restaurant» — одне з популярних у туристів закладів. Цей затишний ресторан оформлений в цікавому стилі — обстановка стилізована під старовину — масивні дерев’яні лави і столи, багато елементів з дерева в оформленні стін. На тлі приємних мелодій у виконанні музичного колективу-все це створює досить приємне враження.

Для тих, хто не хоче сидіти всередині і воліє приймати їжу на свіжому повітрі, є столики на листівок майданчику. Офіціанти обслуговують швидко і при цьому багато з них досить вільно розмовляють російською мовою, що особливо має.

Ресторан «Old House Restaurant» — прекрасний зразок традиційної болгарської кухні. Увазі відвідувачів представлено різноманіття різних страв високої якості, серед яких особливо славиться шашлик. Готують тут на вищому рівні, до того ж є різноманітний вибір вин і напоїв.