Ресторан Lido Atputas Centrs

374

Пам’ятки в Ресторан "Lido Atputas Centrs", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Lido Atputas Centrs", екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 2 384

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

“Lido Atputas Centrs” – це прекрасний ресторан, розташований на вулиці Краста в Ризі. Загальна площа закладу становить близько 170 квадратних метрів, а місткість – 40 осіб. Його інтер’єр виконаний в стилі кантрі, головною особливістю якого є простота і відсутність вигадливою декорації. У ресторані розташовано три зали, один з яких призначений для VIP-клієнтів і знаходиться в дивовижній прибудові, виконаної у формі млина. Інфраструктура ресторану включає в себе баню, більярдний зал та міні караоке клуб. У денний час це місце чудово підійде для відпочинку в колі сім’ї, а ввечері – для проведення романтичних побачень і урочистих заходів.

У меню “Lido Atputas Centrs” представлено меню національної кухні. Фірмовими стравами закладу є «Буркану плаценис» – чудові латиські ватрушки, заячі потрухи в сметанному соусі та «Капосту эдейс» – смачний борщ зі сметаною і зеленню. В асортименті напоїв представлені місцеві вина, які відрізняються трохи кислуватим смаком і приємним ароматом. Потрапити в ресторан, ви зможете тільки за попереднім записом, так що заздалегідь потурбуйтеся про замовлення столика.