Ресторан Les Menus par Pierre Gagnaire

292

Пам’ятки в Ресторан Les Menus par Pierre Gagnaire, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан Les Menus par Pierre Gagnaire, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Les Menus par Pierre Gagnaire — один з наймодніших ресторанів у Москві. Захований він на другому поверсі фешенебельного готелю «Лотте». Крім основного залу, тут є три приватні кімнати різного розміру. Біля входу є невеликий бар, де можна випити келих вина.

Сам П’єр Ганьер, шеф-кухар, чиїм ім’ям названо ресторан, має три мішленівські зірки. Він розробив меню для заклади і сам регулярно приїжджає сюди для перевірки.

Меню змінюється в залежності від сезону. У квітні готують спаржу і зморшки, в травні — тунця. Тут можна спробувати мармурового терина з фуа-гра з копченою качкою, сухофруктами, шафрановим мармеладом, гороховий суп, морозиво з кукурудзи, слапикон з морського гребінця і креветки з зеленим каррі, пікантні кальмари Белліно, а також морського окуня, припущенного в солодкому олії з бриошью з водоростей, приготованої на пару, і багато іншого.