Ресторан-клуб KU DE TA

221

Пам’ятки в Ресторан-клуб "KU DE TA", фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан-клуб "KU DE TA", екскурсовод, замовити екскурсію,

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Бари, ресторани, кафе
>

«KU DE TA» – це ресторан-клуб, розташований на західній стороні пляжу в центрі міста Семіньяк, в престижному районі острова Балі в Індонезії. Тут, як ніде в Індонезії, відчувається європейський дух. У 2000 році французький архітектор на ім’я Фредо Тафін, розробив план створення на острові Балі шикарного місця для відпочинку. Використовуючи сучасний мінімалістський підхід до дизайну та архітектурі, він побудував «KU DE TA» на балійському пляжі, частково під відкритим небом і тепер це місце у всіх побували там асоціюється з європейським шиком.

Рано вранці в «KU DE TA» подають вишукані сніданки, а з заходом сонця відкривається повноцінний бар та сигарна кімната. Близько опівночі починають грати діджеї. Всі приїжджі відзначають уважний, але не ненав’язливий обслуговуючий персонал, незвичайну смачну кухню, вражаючу коктейльну карту і звичайно види на океан, які відкриваються з цього закладу.