Ресторан «Kavarna La Torta»

628

Пам’ятки в Ресторан «Kavarna La Torta», фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан «Kavarna La Torta», екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 19 362

Якщо ви є шанувальником солодкого, то обов’язково відвідайте ресторан «Kavarna La Torta», розташований в Празі, Чехія. Тут представлений величезний вибір булочок, тістечок, тортів, десертів, печива та багатьох інших смаколиків. В асортименті напоїв ви знайдете колекцію елітного кави та чаю, а також безліч коктейлів на будь-який смак. Це місце приваблює до себе досить багато гостей та мешканців Праги завдяки своєму чудовому інтер’єру, виконаного в стилі арт–деко з деякими елементами середньовіччя. При вході в ресторан розташовані прилавки зі стравами, які спершу вразять вас своїм естетичним виглядом, а потім — неповторним смаком. Після того, як ви зробите замовлення, вас проведуть у зал, прикрашений прекрасними плетеними арками і картинами.

Приглушене світло і спокійна мелодійна музика створюють в «Kavarna La Torta» спокійну атмосферу, що ідеально підходить для романтичного побачення. Любителі поїсти на свіжому повітрі можуть розміститися на веранді, розташованої при вході. В ресторані ви зможете не тільки побалувати себе солодощами, але і помилуватися архітектурою міста, що відкривається з тутешніх вікон.