Ресторан Гюлістан в Санкт-Петербурзі

383

Пам’ятки в Ресторан "Гюлістан" у Санкт-Петербурзі, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Гюлістан" у Санкт-Петербурзі, екскурсовод, замовити екскурсію,

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 25 993

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Ресторан “Гюлістан” пропонує своїм гостям страви азербайджанської, грузинської та російської кухні.

Заклад особливо припаде до смаку любителям м’ясних страв – адже, як відомо, основне меню східної кухні засноване саме на м’ясних складових. Тут ви можете скуштувати різноманітні види шашликів, насолодитися прекрасним пловом – справжнім витвором східного кулінарного мистецтва. Величезним попитом користуються також такі страви, як тава-кебаб, долма, сотма, буглама, сабза з грибами і бозартма. Дуже смачно тут також готують бефстроганов, фуа-гра, салати, стейки, соте і пасти. Відмінні вина з південного винограду чудово відтіняють смак будь-якого виду м’яса і, безсумнівно, піднімуть настрій навіть песимісту.

Цей екзотичний ресторан як не можна краще підходить як для шанувальників і шанувальників Сходу, так і для тих, хто хоче опинитися в казці – адже інтер’єр закладу нагадує палац східного султана, ніж місце прийому їжі. Ресторан має три чудово оброблених залу: перші два можуть вмістити по 35 гостей, а третій здатний прийняти одночасно до 75 відвідувачів і дуже часто використовується для проведення різних святкових заходів та корпоративних вечірок. Досить примітно ще і те, що в теплу пору року ресторан відкриває ще й терасу, здатну вмістити до 30 відвідувачів.