Ресторан Грифон в Новому Афоні

225

Пам’ятки в Ресторан "Грифон" в Новому Афоні, фото, опис, контакти, телефон, адреса, офіційний сайт, приватний гід в Ресторан "Грифон" в Новому Афоні, екскурсовод, замовити екскурсію,

В центрі Нового Афона, на Водопадном провулку розташовується сучасний готель «Грифон». На першому поверсі готелю знаходиться прекрасний однойменний ресторан європейської та кавказької кухонь. Увагу туристів, в першу чергу, привертають старовинні міста, що мають багату історію і неперевершену архітектуру. До таких міст належить Новий Афон, відрізняється не тільки найбільшими пам’ятниками архітектури, але й сприятливими умовами, створеними для комфортного відпочинку туристів.

Строгий інтер’єр ресторану витриманий з урахуванням усіх тонкощів національного колориту. Зал оформлений в світлих тонах, винятком є деякі елементи декору та меблі з темного дерева. Щовечора з 20:00 до 23:00 у «Грифоні» звучить жива музика, а запальний співак Омар, то і справа закликає всіх потанцювати. Основу меню ресторану складають традиційні страви кавказької кухні, але є і вишукані страви європейських країн. Гарячий шашлик з кількох видів м’яса, люля-кебаб, долма, чахохбілі, сациві і плов, мабуть, краще всього підійдуть для ситного обіду. Дивно, але меню ресторану оновлюється кілька разів на день.